Wyjazd integracyjny do Doliny Chochołowskiej – zapisy.

Mamy zaszczyt zaprosić Was na coroczną integrację SAKWY w Dolinie Chochołowskiej w terminie 4-6.11.2016. Dochowując tradycji już po raz kolejny w listopadzie spotkamy się Schronisku PTTK na Polanie Chochołowskiej. Możliwości dojazdu i wycieczek przed dotarciem jest multum – dlatego nie narzucamy wam żadnej z nich, ale widzimy się wszyscy w sobotę wieczorem na imprezie. Na wyjazd integracyjny zapraszamy wszystkich – nie musisz mieć żadnych osiągnięć wysokogórskich, wystarczy trafić do schroniska.
Prawdopodobnie, studenci AGH będący na liście, będą mogli dostać dofinansowanie do kosztu noclegu. Jeśli ktoś potrafi grać na instrumencie to zachęcamy do wzięcia dla lepszej integracji. Liczba miejsc które dla was zarezerwowaliśmy jest ograniczona, koszt noclegu to 30zł/dzień.
Polecamy zapisywać się będąc zalogowanym na stronie Sakwy. Automaty i Roboty same uzupełnią dane.
Do zobaczenia.
Zespół SAKWY

Brak wpisów
Wyjazd integracyjny do Doliny Chochołowskiej - zapisy.

Jeżeli należysz do SAKWY, koniecznie zaloguj się przed wypełnieniem tego formularza.

Dofinansowania przyznawane są post factum. Członkowie SAKWY mają pierwszeństwo w przydziale miejsc.
Powtórz e-mail
Będziemy do Ciebie dzwonić, gdybyś nie wrócił wieczorem po górskiej wędrówce, lub w wypadku kwestii z opłatami i wyborem miejsca.
30 zł za noc
Potwierdzając swoje uczestnictwo w wydarzeniu, deklarujesz się, że pokryjesz związane z nim koszty i w wypadku późniejszej niemożliwości pojawienia się na nim z Twojego powodu, istnieje ryzyko że nie otrzymasz zwrotu wpłaconej kwoty. W przypadku możliwości podmiany uczestnika, będziesz musiał znaleźć zastępstwo we własnym zakresie.
Sending
Posted in Wydarzenia.