Val di Chocho 2017 – zapisy!

Listopad tuż tuż, a razem z nim nadchodzi coroczna integracja SAKWY w Dolinie Chochołowskiej! Tym razem spotkamy się w Schronisku PTTK na Polanie Chochołowskiej w dniach 03-05.11.2017. Co roku zaskakujecie nas swoją kreatywnością w kwestii doboru dróg do schroniska, więc w tym roku ogłaszamy konkurs na NAJCIEKAWSZE PRZYJŚCIE (oczywiście legalne)! Interpretację słowa „najciekawsze” zostawiamy dla Was, jednak pamiętajcie, że góry to żywioł, którego nie należy lekceważyć, więc najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Najlepszy zespół zostanie odpowiednio nagrodzony przez wykwalifikowane jury, podczas imprezy integracyjnej w sobotę, która będzie zarazem oficjalnym rozpoczęciem tegorocznej edycji Val di Chocho. Tutaj idealnie wpasowuje się fragment z zeszłorocznego zaproszenia na wydarzenie: „Nie musisz mieć żadnych osiągnięć wysokogórskich, wystarczy trafić do schroniska”. Uwierzcie, czasami na przeszkodzie stoi wiele czynników… :) Niezależnie od tego, jak i czym postanowicie wyruszyć na Val di Chocho, czekamy na Was w sobotę o 19:00! Nie zapomnijcie o instrumentach!
Koszt noclegu to 30zł za jedną noc. Studenci AGH, którzy wypełnili wcześniej formularz, prawdopodobnie będą mogli dostać dofinansowanie. Liczba miejsc, które dla was zarezerwowaliśmy jest ograniczona, więc spieszcie się z zapisami!
Do zobaczenia!
Zespół SAKWY

 

Val di Chocho 2017 - zapisy
Powtórz e-mail

Jeżeli należysz do SAKWY, koniecznie zaloguj się przed wypełnieniem tego formularza.

Dofinansowania przyznawane są post factum. Członkowie SAKWY mają pierwszeństwo w przydziale miejsc.
Będziemy do Ciebie dzwonić, gdybyś nie wrócił wieczorem po górskiej wędrówce, lub w wypadku kwestii z opłatami i wyborem miejsca.
30 zł za noc
Deklaracja uczestnictwa w grupowym trekkingu prowadzonym przez Dominika Polaka oraz wybranych członków zarządu - sobota 04.11.2017
Potwierdzając swoje uczestnictwo w wydarzeniu, deklarujesz się, że pokryjesz związane z nim koszty i w wypadku późniejszej niemożliwości pojawienia się na nim z Twojego powodu, istnieje ryzyko że nie otrzymasz zwrotu wpłaconej kwoty. W przypadku możliwości podmiany uczestnika, będziesz musiał znaleźć zastępstwo we własnym zakresie.
Sending
Posted in Wydarzenia and tagged , , , .