Rekrutacja

Rekrutacja
Email
Powtórz email

Zdjęcie, które będzie w Twojej legitymacji klubowej. Twarz powinna być dobrze widoczna, ale poza tym zdjęcie, nie musi być typu "legitymacyjnego". Może być z gór. Zanim je wyślesz, obrób je w programie graficznym tak, aby miało format 7:9 i minimum 400 x 514 px. Zdjęcie nie będzie nigdzie publikowane.

Uczelnia

Te informacje są nam potrzebne, abyś mógł otrzymać dofinansowania do wyjazdów.
Podane uczelnie dotyczą Krakowa. Jeżeli studiujesz w innym mieście - wybierz "Inna - ..." i podaj nazwę wraz z miastem.

Pozostałe informacje

Więcej na http://sakwa.agh.edu.pl/o-nas/sekcje/ Ta informacja pozwoli na lepszą komunikację między Tobą, a opiekunem sekcji. Nie musisz odpowiadać na to pytanie teraz, jeżeli nie wiesz co może Ci się spodobać. Możesz również porozmawiać z opiekunem danej sekcji i dowiedzieć się o niej więcej.
Czyli w jaki sposób możemy pomóc Ci się rozwinąć i czego oczekujesz ze strony Klubu.

Najlepiej z gór, wspinania, czy podróży. Nie ma szczególnych wymagań co do niego, poza tym, żebyś na nim był/była. Będzie podpięte pod Twój SAKWowy profil na stronie i widoczne w spisie klubowiczów i na liście przejść. Możesz je później zmienić. :)
Z racji studenckiego charakteru naszej organizacji bardzo liczymy na Twoją pomoc, aby tryby maszyny mogły funkcjonować sprawnie. Jeżeli chciałbyś poświęcić trochę swojego czasu na rozwój Sakwy, współpracować z zarządem i lepiej się z nami zintegrować na drodze efektywnej pracy, to serdecznie zapraszamy. :) Jeżeli masz jakieś inne ciekawe umiejętności i pomysły, które mogłyby się nam przydać, możesz je dopisać w ostatniej opcji.
Sending

W Sakwie wszyscy są mile widziani!

Bycie członkiem Sakwy uprawnia do darmowego wypożyczenia sprzętu górskiego, zniżek w wielu sklepach, a ponadto studenci AGH mogą liczyć na dofinansowania wyjazdów przez nas organizowanych.

Po wysłaniu formularza, celem opłacenia składki i wyrobienia legitymacji zgłoś się na spotkaniu czwartkowym do Wojtka Stanka, albo innej osoby z zarządu. :)

DSCN9817