La Jura Jura 2018 – ZAPISY


La Jura Jura 2018 - zapisy

Jeśli chcesz wziąć udział w "La Jura Jura" prosimy Cię o wypełnienie poniższego formularza. Pozwoli on nam jeszcze lepiej się przygotować na Twoje przybycie, a Ty będziesz mógł zapłacić mniej w przedsprzedaży za udział w naszej imprezie. Zapraszamy! Przewidujemy zniżki dla naszych klubowiczów i członków KW Kraków. :)

Wyślemy na niego wszelkie niezbędne informacje dotyczące imprezy, takie jak dane do wpłat, szczegółowy program, czy to, że finalnie znalazłeś się na liście uczestników.
Powtórz e-mail

Informacje o dniach udziału, klubie, studiach

Uczelnie z listy dotyczą Krakowa. Jeżeli studiujesz gdzieś indziej, wpisz to w polu "Inne".
W przedsprzedaży, płatne przelewem do 01.06.2018, wyliczone na podstawie poprzednich odpowiedzi. Pełny cennik w regulaminie poniżej.

Informacje dodatkowe

Jeżeli odpowiesz TAK na to pytanie, będziemy Cię liczyć, do puli osób, dla których przygotujemy wędki podczas wspinania dla poczatkujących
Deklaracja nie jest jednoznaczna z koniecznością wykupienia ich na miejscu. Po prostu damy znać kucharzowi, na ile osób musi się przygotować.
Dzięki temu przygotujemy odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Jeżeli jedziesz ze znajomymi, tylko kierowca zaznacza to pole.
Liczba miejsc jest ograniczona!
http://sakwa.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2018/05/Regulamin-La-Jury2018.pdf
Czy jesteś robotem
Sending